Megváltozott munkaképességű bérszámfejtési asszisztens

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    XIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Megváltozott munkaképességű
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretsz rendszerben gondolkodni, precízen dolgozni? Egyszerre érdekelnek az emberek és sokrétű folyamatok? Megváltozott munkaképességű vagy? Ha igen, akkor Téged keresünk! Légy részese egy nagy múltú stabil cég bérszámfejtési csapatának támogató, inkluzív munkakörnyezetben!

Főbb feladatok, munkák:

  • Belső állományhoz tartozó munkavállalókkal kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkavállalók beléptetésének, kiléptetésének, változások adminisztratív nyomon követésének, kapcsolódó dokumentumok elkészítésének, aláíratásának támogatása
  • Szabadságnyilvántartó rendszer kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a kollégákkal
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Van tapasztalatod munkaügyi adminisztrációban és abban szeretnél is fejlődni
  • Szeretsz összetettebb feladatokat végezni, azokat átlátni.
  • Imádsz rendszerezni, mert szereted a pontos, precíz munkavégzést, és a rendet – amik téged is jellemeznek
  • Érdeklődsz a HR terület iránt, szeretsz segíteni az embereknek
  • Vágysz arra, hogy részese legyél egy hatékony csapatnak, ahol közösen dolgoztok
  • Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok hiánytalan megléte
  • Irodai programokat magabiztosan használod, excelben jól működsz
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • TB és bérügyintéző végzettség
  • Bérszámfejtő szoftver használata
  • Amit kínálunk:

  • Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőséget
  • Betekintést nyerhetsz a HR minden területére
  • Nagy múltú cég szakmai támogatás és stabilitása
  • Befogadó és nyitott munkahelyi közeg
  • Hibrid munkavégzésre lehetőséget biztosítunk
  • Komplex juttatási csomag (alapbér + cafeteria)
  • Jelentkezés az állásra:

    Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva!