Medior üzemviteli munkatárs

  • Cég neve

    MVM Émász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyös

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • Terv-tényelemzések, statisztikák és kimutatások készítése.
  • A szerelők támogatása az informatikai eszközök frissítése, kezelése kapcsán.
  • Műszaki dokumentációs rendszer kezelése, nyilvántartások napra készen tartása.
  • Közreműködés a régió éves kis- és középfeszültségű fejlesztési tervének készítésében.
  • Közreműködés a régió éves karbantartási tervének megvalósításában.
  • Kis- és középfeszültségű diagnosztikai jegyzőkönyvek elemzése, értékelése.
  • Kis- és középfeszültségén történő üzemzavarok elemzése, értékelése.
  • A minőségi villamosenergia-szolgáltatáshoz szükséges hálózati mérések koordinálása, végeztetése.
  • Harmadik félnek nyújtott szolgáltatások koordinálása, megállapodások készítésében való közreműködés.

Amit kérünk

  • Felsőfokú, villamosipari - műszaki szakirányú végzettség
  • Magabiztos Ms Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Önálló, pontos, precíz, terhelhető
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Hálózat üzemeltetői munkakörben szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Biztos, stabil vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök