Abesse Informatikai Tanácsadó Zrt. logo

    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • API SELENIUM JAVASCRIPT C JAVA PYTHON SQL GIT ISTQB
  • Módszertan és szoftverek

    • Agilis
    • Git
    • Istqb
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • WEB-es alkalmazások UI és API tesztelése, adatbázisban való visszaellenőrzése
  • Az üzleti és technikai elvárásokhoz illeszkedő tesztestek és forgatókönyvek készítése és futtatása
  • Teszteredmények értékelése, hibaokok feltárása és az eredmények riportolása, kommunikációja
  • WEB-es UI automata tesztek fejlesztése és futtatása
  • Teszt scriptek karbantartása, a keretrendszer folyamatos fejlesztése
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és tesztelőkkel
  • Junior kollégák mentorálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • minimum 4 éves tapasztalat webes alkalmazások tesztelésében
  • minimum 1 éves tapasztalat tesztautomatizálási területen valós projekten
  •  UI tesztautomatizálási tapasztalat (Playwright, Robotframework, Selenium)
  • Tesztelési életciklus mély ismerete, beleértve a tesztelés előkészítését, a teszttervezést, a tesztelés végrehajtását és a tesztértékelést
  • Szoftver minőségbiztosítás legjobb gyakorlatainak és módszertanainak ismerete
  • Szóban és írásban aktív angol nyelvtudás
  • Dokumentációs képesség
  • Tervezés, becslés képessége
  • Rendszerszemlélet
  • Tanulási képesség

Előnyt jelent

  • Ticketing és tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • Manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat (JavaScript/TypeScript, vagy C#/.Net, Java, Python)
  • Adatbázis ismeret (MS-SQL)
  •  Agilis projektekben szerzett tapasztalat
  •  Verziókezelő ismerete (Git)
  • ISTQB  minősítés

Amit kínálunk

  • Hibrid rugalmas munkarend – hetente két irodai és három home office nap
  • Egészségbiztosítási csomag –Union Egészségbiztosítási csomag: magánorvosi szolgáltatások, éves szűrések, egynapos műtétek támogatása
  • Nyaralási támogatás – Balaton parton kedvezményes apartman bérlési lehetőség a munkatársak és családjaik számára.
  •   Változatos körülmények – Projektenként eltérő ügyfél oldali cégkultúrával, érettséggel, üzletisajátossággal, projekt komplexitással fogsz találkozni. Agilis és klasszikus projektműködésben is részt fogsz venni, ahol az egyedi fejlesztések miatt más és más rendszereket építünk fel együtt tervezéstől az éles üzemi támogatásig.
  • Valós projektek, valós ráhatás – Üzleti igényekre fogsz eredményt szállítani a projekteken, a versenyszférában általános határidőkkel.
  • Előre lépési lehetőség – A felelősségi köröd annyit nőhet az idő előrehaladtával, amennyit képes vagy stabilan betölteni.
  • Képzések – Támogatjuk az online képzésekre dedikált időn kívül azzal is a fejlődésed, hogy tantervi képzéseket szervezünk és finanszírozzuk a releváns szakmai vizsgák és címek megszerzését.
  • Angol tanulás támogatása – kis csoportos oktatás keretében biztosítunk lehetőséget a nyelvtudásod fejlesztésére
  • Baráti, támogató légkör – Itt nem arról szólnak a mindennapok, hogy hogyan védd a hátsód és tölts el még egy napot. Itt értéket teremtünk együtt, közösen, csapatként és hosszútávon számítunk egymásra. Nagy hangsúlyt fektetünk a csapatépítésre, melyet projektzárók, csapat- és céges elvonulások tesznek többek között lehetővé.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Az Abesse neve egy latin mondásból származik: „Ab esse ad posse”. Ez a kifejezés magyarul annyit tesz, mint „A valóságból a lehetőségre következtetni.”
2003-ban alakult, a munkatársak és vezetők tulajdonában álló, 120 fős vállalat vagyunk stabil üzleti és pénzügyi háttérrel, több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyféllel.  Üzleti problémák támogatására fejlesztünk ki és vezetünk be alkalmazásokat, valamint üzemeltetjük azokat hosszú távon. Az üzleti folyamatautomatizáció a legerősebb megkülönböztető jegyünk.

A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes, angol nyelvű önéletrajzát.