Medior manuális szoftvertesztelő

  • Cég neve

    ShiwaForce.com Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • SELENIUM ISTQB JIRA SOAPUI REST JSON SPIRA CONFLUENCE POSTMAN
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

A ShiwaForce.com Zrt.

(kód: SF2404/SZT)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 160 fős vállat.

Ha vonzanak az izgalmas projektek és szívesen vennél részt nagyvállalati alkalmazások tesztelésében, csatlakozz budapesti csapatunkhoz!

Technológia/stack:
Selenium, Jira, Spira, Confluence
Postman, SoapUI, Rest, JSON

Feladatod lesz

  • jelenleg futó webes és mobilalkalmazás tesztelési folyamatában való aktív részvétel
  • webes alkalmazások funkcionális tesztelése
  • a felmerülő hibák dokumentálása és nyomon követése, valamint a követelmények alapján tesztelési tervek készítése, azok végrehajtása és az eredményekről jegyzőkönyv készítés
  • automata tesztek írása és karbantartása
  • a tesztelési és fejlesztési folyamatok továbbfejlesztés

Elvárásaink

  • Minimum 3 év tesztelési tapasztalat
  • ISTQB ismeret
  • Selenium ismerete
  • precizitás, pontosság, rendszerszemlélet, analitikus és logikus gondolkodásmód
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • szoftverfejlesztési eszközök, valamint tesztautomatizálási scriptnyelvek ismerete
  • ISTQB minősítés

Amit kínálunk

  • Lehetőség különböző projektekben való részvételre, új technológiák megismerésére
  • Szakmai belső tréningek, workshopok havi rendszerességgel
  • Képzési és konferencia támogatás (Éves idő és költségkeret)
  • Egyéni karriertervezés
  • Soft skill belsős tréningek, hogy ne csak technológiákban fejlődjünk
  • Őszi hackaton versenyek értékes nyereményekkel
  • AYCM és sportolási lehetőségek (belsős kosár, foci csapat)
  • Belső podcast (DevTales), amelyben akár te is részt vehetsz
  • Angol nyelvi képzések (Online, heti rendszerességgel közép és felsőfokon is)
  • Szakmai könyvtár és Kindle hozzáférés
  • Könnyen megközelíthető iroda, biciklitárolóval
  • No dress code
  • Havi közösségi események, de semmi sem kötelező

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök