Média Kutató/ Stratéga Csoportvezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Építs egy média kutató csapatot, akikkel hatalmas projekteken dolgoztok és lefeditek az egész média piacot! Legyen ez a lehetőség karriered következő lépcsőfoka, ahol kiteljesedhetsz mint csapatvezető és média kutató egyaránt.
Olvass tovább, ha belevágnál egy kiemelkedő szakmai lehetőségbe.
Partnerünknél ezt mind megteheted, akik egy média-, reklám-, és PR ügynökség. Az alábbi pozíció betöltésére keresünk most egy magasan kvalifikált szakembert:

Főbb feladatok, munkák:

  • Stratégia divíziót kell majd felépítened és naprakész tudást kell behoznod a cég sikeres szakmai építése céljából.
  • Többszintű eszközrendszert kell kialakítanod és megújítanod (auditálás, hiánypontok detektálása, belső működés megértése, kompetenciák mentén tudásbázis építése, javaslatok megfogalmazása, szakmai kompetenciák fejlesztése).
  • Stratégia megalapozást igénylő kampányok támogatása: szükséges szoftver adatok menedzselése, tervező/vásárlók sgegítése, mentorálása. (Kiértékelések előkészítése, tanulságok, indoklások megfogalmazása, s ezek átadása prezentációban/word dokumentumban (template fejlesztés)).
  • Média landscape anyagok / csoport bemutatkozók létrehozása, frissítése.
  • Iparági szoftverek menedzselése, frissítése, kapcsolódó oktatások szervezése, esetleges új tool-ok bevonására. Saját tool-ok fejlesztésére javaslatok, fejlesztési megvalósításuk támogatása.
  • Évi 1-2 szakmai versenyre nevezhető, avagy reputációt építő projektek beazonosítása, s létrehozásának szakmai támogatása (ügyféloldali / céges oldali aktivitás is lehet). Céges tartalmak, eseti kutatásoknál ötletelés és megvalósításukban aktív részvétel.
  • Szakmai szervezetek működésében részvétel (IAB, MRSZ), valamint a médiaigazgató szakmai konferenciákra való felkészítéseinek támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan média, közgazdaságtan, marketing, kommunikáció, kereskedelem és marketing szakirányú végzettség).
  • Legalább 5 évet meghaladó piackutatói vagy médiakutatói tevékenységben szerzett szakmai tapasztalat (média ügynökségnél, vagy egyéb média oldalon, esetleg ügyfél oldali médiaosztályon).
  • Vezetői szerepkörben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat.
  • Rálátás a magyar médiapiacra, változások ismerete, média használati szokásokkal való naprakész tudás megléte.
  • Mérő, adatgyűjtő szoftverek ismerete.
  • Középfokú angol nyelvismeret (főleg írásban használva).
  • Koordinációs képesség, aktivitás, csapatjátékos szemlélet, hogy a csapat eredményes legyen munkájában és fejlődésében.
  • Proaktív, újító ötletekkel teli, aktív, humánus attitűd.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Kiemelkedő negyedéves bónusz rendszer.
  • 13. havi fizetés.
  • Cafeteria.
  • Bejárási támogatás.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Hosszútávú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing, Média, PR vezető

Egyéb információ:

  • MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest könnyen megközelíthető része