Média asszisztens / Média vásárló

  • Cég neve

    MEDIATOR GROUP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Dombóvári út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Ha a jövődet egy közvetlen csapat tagjaként, nyitott, kreatív szellemiségű munkakörnyezetben képzeled, jó helyen jársz. Komplex és izgalmas projektekkel várunk, ha pedig fejleszteni szeretnéd a tudásod, mi abban is partnereid leszünk! Várunk új, energiatakarékos és kutyabarát irodánkban, Budapest legújabb városnegyedében, a BudaParton!

Több mint 100 fős csapatunkkal Magyarország legnagyobb full-service reklámügynöksége vagyunk, és folyamatosan bővülünk! Szeretjük a pozitív gondolkodást és a csapatjátékot, a legjobban mégis a változás inspirál bennünket – ez pedig a szakmai fejlődésünkre is komoly garancia. Összetett, mégis összetartó közösség vagyunk színes portfólióval, hazai és nemzetközi ügyfelekkel, izgalmas kihívásokkal és változatos szakmai/csapatépítő programokkal. Bírjuk a hibrid munkavégzést, az új irodánkat viszont még jobban.

Ha eddig tetszik a dolog, vesd bele magad a részletekbe is!
Reméljük, hamarosan beszélgethetünk!

Mit kínálunk

  • Modern, inspiráló, ergonomikus munkakörnyezet
  • Nyitott és támogató csapat
  • Egyéni fejlődési lehetőségek
  • Változatos, izgalmas projektek
  • Hibrid munkavégzés, heti 2-3 irodai nappal
  • Kutyabarát iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Extra szabadság a születésnapodon
  • Lehetőség egy hosszú távú, bizalomra épülő együttműködésre

Mi lenne a feladatod?

  • Médiatervezők munkájának segítése
  • Média vásárlási feladatok
  • Riportkészítés és monitoring feladatok
  • Kapcsolattartás, kommunikáció a média partnerekkel és a társdivíziókkal
  • Versenytárs riportok, célközönség elemzések készítése

Mit várunk tőled?

  • Legalább fél – egy éves tapasztalat riportkészítésben, asszisztensi munkakörben
  • Előny a médiaügynökségi tapasztalat
  • Nem riadsz meg az elemzési feladatoktól
  • Precizitás, proaktivitás
  • Pozitív hozzáállás és munkamorál
  • Határozottság és önállóság
  • Barátságos, csapatjátékos attitűd
  • Legalább alapfokú szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás