Mechatronikai technológus

  • Cég neve

    REJLEK Metal & Stamping Kft.

  • Munkavégzés helye

    8060 Mór, Gyár utca 6.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

PLC vezérelt berendezések karbantartása.
Hiba keresés és elhárítás.
Aktív részvétel gépek karbantartásában.
Gépi és technológiai fejlesztések.
Részvétel új berendezések telepítésében.

Elvárások

Középfokú szakirányú végzettség (villamos / mechatronikai).
MS Office felhasználói szintű ismerete.
Ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat.
Jártasság karbantartásban, hiba keresésben, javításban.
Pneumatikus rendszerek minimum alapszintű ismerete.
Többműszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

PLC programozási gyakorlat
Angol és / vagy német nyelvismeret
Ipari robotok ismerete (ABB)
Forgácsolási ismeretek (esztergálás, marás)

Amit kínálunk

Versenyképes bérezési csomag.
Jubileumi jutalom.
Alkalmazott ajánlási bónusz.
Szerződéses járat a környező településekről (vagy utazási hozzájárulás).

Céginformáció

100% osztrák tulajdonban lévő vállalatunk a REJLEK csoport tagjaként több mint 25 éve van jelen Móron, mint komplex TIER-2-es autóipari fémalkatrész beszállító. Móri egységünkben közel 150 fő dolgozik. A gyár korszerű technológiával rendelkezik, a sajtolás, hegesztés és robottechnológia jelenleg nemzetközileg is élvonalba tartozó gépi berendezéseit alkalmazza. A cég egy új beruházással a gyártási területét és technológiai portfólióját jelentős mértékben bővítette ill. jelenleg is bővíti.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!