Mechatronikai szerelő

  • Cég neve

    Manz Hungary Gépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Határ út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Elektromos alkatrészek és vezetékek összeszerelése gépgyártási folyamatban
  • Elektromos rendszerek kiépítése, bekötése és beállítása gépekben
  • Műszaki dokumentációk olvasása és követése az összeszerelés során
  • Mechanikus szerelési feladatok elvégzése.
  • Részvétel az új termékfejlesztési projektekben, elektromos szempontú tanácsadás és támogatás nyújtása
  • Önálló munkavégzés szerelési utasítás vagy / és elektromos tervek alapján
  • Gépek és részegységek szerelése
  • A szerelési terület rendjének és tisztaságának betartása
  • Alkatrészek utómunkálása
  • Gép, gépegység csomagolása

Elvárások

  • Mechatronikai technikus vagy elektronika és elektrotechnikai végzetség
  • Gépgyártásban, épület villamosságban, erősáramú és gyengeárú szerelésben szerzet min. 1éves tapasztalat is megfelelő.
  • Jó műszaki érzék és problémamegoldó képesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Lojalitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Mechanikus szerelői ismeretek
  • Tapasztalat, gépgyártási vagy gyártósori környezetben
  • PLC-k Ismeretek, vezérlőrendszerek és automatizálási technológiák terén
  • Targoncavezetői engedély
  • Jó kézügyesség és precizitás a munkavégzésben
  • Időszakos külföldi betanulás vállalása
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Pozitív, fiatalos gondolkodású csapat
  • Családias hangulat a mindennapokban: horgászverseny, fánknap, fagyinap, tojáskeresés, mikuláscsomag, karácsonyi vacsora
  • Decemberben két ünnep közt pihenés otthon
  • Szakmai fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv alapján
  • Fizetésen felüli egyéb juttatások, mint cafeteria, negyedéves bónusz bruttó bér függvényében és év végi bónusz minden munkavállalónak egységesen
  • Munkába járás támogatása nem helyi munkavállaló esetében 100% támogatás tömegközlekedéssel, autóval 30Ft/km
  • Stabil, folyamatosan növekvő cég áll mögötted

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Manz Hungary Kft. a német tulajdonú Manz AG magyarországi leányvállalata. Az üzemünk egyedi gyártású termékek előállításával foglalkozik, ezért munkánk mindig érdekes és változatos. Kis- és nagyalkatrészek, komplett szerelt egységek, valamint a hegesztett szerkezetek elkészítését végezzük különböző iparágak részére.
A kollégáink ötleteikkel, kreatív együtt gondolkodásukkal nagyban hozzájárulnak cégünk sikeréhez, mert mi nem csak gépeket, hanem szakembereket is építünk.