Mechatronikai mérnök

  • Cég neve

    ILCON Várpalota Kft.

  • Munkavégzés helye

    8100 Várpalota, Vasút utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Lineáris aktuárorrendszerek tervezése és testreszabása. Orvostechnikai eszközökbe (ágyak, lifterek) épülő megoldások vevőspecifikus igényekre való felkészítése. Alaptervezés (Új termékek koncepciótól a tömeggyártásig). Az új cikkek/termékek bevezetése az ERP rendszerben. Gyárthatóság ellenőrzés, kapcsolattartás a beszerzéssel és a sales-el a változtatások nyomon követése érdekében.

Elvárások

Solidworks, Coreldraw, MS office ismeretek. Párhuzamosan futó projekteken való munkavégzés. Alapos mechanikai és legalább alapszintű elektronikai ismeretek. Angol legalább írásban. Precíz, logikus és számonkérhető munkavégzés, csapatjátékos.

Előnyt jelent

Gyártástechnológiai ismeretek (műanyag fröccsöntés, kábelgyártás, forgácsolás, SMD/THT, kézi összeszerelési folyamatok).

Amit kínálunk

Változatos folyamatosan frissülő saját márkás orvostechnikai termékpaletta. Modern irodai környezet, nemzetközi projektek, dinamikus üzlet. Teljesen horizontális szervezet, összeszokott csapat, Német befektetői háttér.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Ilcon Várpalotán több mint 20 éve fejleszti, gyártja és világszerte forgalmazza orvostechnikai eszköz gyártóknak komplett megoldásait ágyakhoz, lifterekhez.  Cégünk a Brémai székhelyű NWI csoport tagja, világszerte 2500 kollegával.