Mechatronikai karbantartó

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk a fémfeldolgozás specialistája.
Sok éves gyártási tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek dolgoznak.

Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz. Tiszteletben tartják ezt, és ez gazdagítja és teszi azzá őket, akik ma is.

Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük?

Add le jelentkezésed, hogy TE lehess csapatuk új tagja az alábbi pozícióban:

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC vezérelt gyártó gépek műszaki üzemeltetése, javítása
  • A karbantartási állapotfelmérések elvégzése, dokumentálása
  • Új berendezések beüzemelésének a támogatása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Karbantartási dokumentáció kezelése
  • Tartalék alkatrészek utánpótlásának szervezése
  • Gépkezelők műszaki támogatása
  • Ügyeleti idő biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség (elektronikai, mechanikai, mechatronikai, karbantartó technikusi)
  • Villamos, pneumatika és hidraulika ismeretek
  • Szerelési, gépjavítási ismeretek
  • Néhány éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatszellem
  • Felelősségtudat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget biztosítanak egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatási csomagot
  • Alapbéren felüli juttatást (Prémium rendszer)
  • Utazási költségtérítés
  • Képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakört egy fiatalos csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • „Hozz egy új kollégát” – Ajánlói program
  • Dolgozói kedvezmény program
  • Születésnapi bónusz
  • Gyümölcs-nap

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német vagy angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Karbantartó

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye, ideje: Csót, teljes munkaidő