Mechanikus szerelő

  • Cég neve

    Innomotion Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedi célgépek és berendezések összeszerelése és finombeállítása kapott dokumentáció alapján
  • Alkatrészek előkészítése szerelésre
  • Pneumatikus rendszer kiépítése
  • Műszaki rajzok értelmezése és azok alapján történő összeszerelés.
  • Szerelési naplók vezetése és dokumentálása.
  • Szoros együttműködés a műszaki csapattal.
  • Gépek beüzemelése a végfelhasználónál.

Elvárások

  • Célgépgyártásban és ipari automatizálásban szerzett tapasztalat;
  • Megoldás fókuszú, felelősségteljes munkavégzés;
  • Rugalmas, nyitott és problémamegoldó személyiség;
  • Lojalitás, megbízhatóság;
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete;
  • Rugalmas munkaidőre és esetenkénti utazásra való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Pneumatikus rendszerek ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség; oktatás biztosítása;
  • Jó munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
  • Azonnali kezdési lehetőség;
  • Vállalatunk stabilitása és biztonsága.

Céginformáció

Innomotion Kft. fő profilja az ipari automatizálás és egyedi célgépek tervezése és kivitelezése. Ami azt jelenti, hogy olyan projekteken dolgozunk, mint:
  • Automata gyártócella,
  • Robotos állomás,
  • Automata és felautomata egyedi gépek.

Jelenlegi partnereink az autóipar, papíripar, műanyag fröccsöntőipar és orvostechnikai ipar meghatározó szereplői.
Berendezéseink nagy része magyar telephellyel rendelkező partnereinkhez kerül, viszont teveink közt szerepel a külföldre történő nyitás is.
Egyedülállónak találjuk csapatunkat, mivel a fiatalossághoz magas szaktudás társul és közösen, egymás munkáját támogatva dolgozunk a projektek sikeres átadásáért. Csapatunkban minden szakág megtalálható, ami ahhoz szükséges, hogy színvonalas, megbízható gépeket tudjunk tervezni és építeni, ami teljes mértékben kielégíti a vevői igényeket is.
Telephelyünk Győrben található, ahol külön tervező-, szerelő- és fémmegmunkáló résszel rendelkezünk.
Cégünk stabil hátérrel és komoly jövőbeli tervekkel rendelkezik, aminek következő lépcsőfokaként további Mechanikus szerelő munkatárssal szeretnénk bővülni.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.