Mechanikus karbantartó

  • Cég neve

    RONDO Hullámkartongyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Rondo Ganahl AG egy hagyományokban gazdag, nagy múltú osztrák vállalkozás.
Fő üzleti tevékenységünk a hullámkarton csomagolások, hullámkarton alappapírok előállítása. Környezetkímélő csomagolásokat gyártunk fenntartható módon, ugyanakkor nagyüzemi méretekben.
Termékportfóliónkat folyamatosan és sikeresen fejlesztjük, erről tanúskodnak díjaink is.
A megbízhatóság, a hosszú távú gondolkodásmód és a forrásokkal való felelősségteljes bánásmód jellemzi cégünket. A Rondo-t a legmodernebb technika és az erősen motivált emberek együtt teszik innovatívvá, erőssé és rugalmassá. Sikerünk egyik alapja a dolgozóink személyes elkötelezettsége.

Főbb feladatok, munkák

  • Elvégzi a napi hibaelhárítási és karbantartási feladatokat,
  • Figyelemmel kíséri a rendszeres karbantartások időpontját,
  • Kezeli a javítási megrendeléseket és a karbantartási dokumentációt,
  • Jelzi az alkatrészigényt és -felhasználást a raktárban,
  • Megosztja fejlesztési és hibaelhárítási javaslatait a karbantartási csoporttal.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú géplakatos vagy mechanikai műszerész végzettsége van,
  • vannak alapfokú hidraulikai és pneumatikai ismeretei,
  • dolgozott már 2-3 évet termelőüzemben, és
  • nem okoz problémát a 3 műszakos munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

A gyártósorok hibakeresésében szerzett gyakorlat, a hegesztői szakvizsga, illetve a német vagy angol nyelvtudás további előnyöket jelent.

Amit kínálunk

  • Korszerű technológiával, modern gépekkel dolgozunk, így az Ön tudása is friss és versenyképes marad.
  • A méltányos alapbéren felül további juttatásokra is számíthat: 100%-ban megtérítjük a munkába járás költségeit, SZÉP-kártyát adunk és jelenléti prémiumot is kaphat – természetesen mindezt bejelentve.
  • Személyes igényeire is figyelve rugalmas dohányzási és étkezési szüneteket biztosítunk.
  • Ha szeretne előbbre lépni, mi lehetőséget biztosítunk a tanulásra és új képességeihez illő pozíciót is kínálunk majd. Fejlődését szenior munkatársaink is segítik.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Ha a leírtakban magára ismer, legyen a munkatársunk! Kattintson és jelentkezzen!