Mechanikus karbantartó

  • Cég neve

    Mediaworks Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XXII. kerület, Harbor ipari park

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Nyomdai és kiszolgáló gépek javítása, karbantartása
  • A nyomdagép mechanikus elemeinek ellenőrzése, esetleges cserék elvégzése
  • Részvétel az épületüzemeltetési feladatokban
  • A munkakörhöz tartozó karbantartási dokumentációk naprakész vezetése
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltató partnerekkel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (géplakatos, mechanikai műszerész, gépszerelő és -karbantartó lakatos)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó logikai készség, fizikai állóképesség és terhelhetőség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret (Word, Excel), illetve hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • Hosszútávra szóló, stabil munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaruha
  • 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület, HARBOR ipari park

Céginformáció

Szeretnéd kicsit közelebbről látni, hogyan működnek a szerkesztőségek, nyomdák, milyen a média világa?

Ha azt mondom, Lakáskultúra, Mandiner, Metropol …akkor magunkról mesélek!

A Mediaworks Hungary Zrt. egy olyan országosan ismert és jelen lévő médiavállalat, ahol arra törekszünk, hogy értéket teremtsünk nap mint nap, értékes és pótolhatatlan kollégák segítségével.

Légy te is tagja csapatunknak, és segíts nekünk abban, hogy a budapesti nyomdánk olajozottan működjön!

A Mediaworks Hungary Zrt. háromműszakos nyomdai munkavégzésre mechanikus karbantartó munkatársat keres

Pályázatod bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.