Mechanikus karbantartó

  • Cég neve

    LKH LEONI Kft.

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A LEONI egy világszínvonalú  vállalat, amely   energetikai és adatkezelési termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat nyújt az autóipar és más iparágak számára. Termékeink közé sorolhatóak vezetékek, optikai szálak, szabványosított kábelek, speciális kábelek, kábelkötegek, továbbá egyéb intelligens termékek és smart szolgáltatások. Innovációs partnerként és megoldási szolgáltatóként, a LEONI kiemelkedő fejlesztési és rendszerszintű szakértelemmel támogatja partnereit.

A németországi székhelyű LEONI csoport a világ 27 országában, több mint 95.000 embert foglalkoztat, 2022-ben 5 milliárd  eurós konszolidált árbevételt ért el.

Hatvani gyáregységünk az LKH LEONI Kft. a huzal-és kábel részleghez tartozik.

250 dolgozóval 26 éve gyárt elektromos vezetéket az autóipar számára.

Dolgozóink vevőorientáltsága és minőségtudata nagyban hozzájárul partnereink elégedettségéhez.

És mi téged keresünk!

Milyen feladataid lesznek?

  • Mechanikus karbantartás; gépek, berendezések javítása a termelésben
  • Mechanikus rendszerek hibáinak elemzése és azok kiküszöbölése
  • Termelés támogatása gépek, berendezések üzembehelyezésénél
  • Gépek, berendezések átalakításának, fejlesztésének végrehajtása a karbantartás vezető utasítása alapján
  • Megelőző, tervszerű karbantartás elvégzése
  • Részvétel az új berendezések telepítésében, beüzemelésében
  • Információ adása a szükséges alkatrészek megrendeléséhez
  • Technikai, műszaki megoldások folyamatos fejlesztése
  • Aktív részvétel a TPM tevékenységben

Mit várunk el tőled?

  • Középfokú szakirányú végzettség (gépész)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Fejlesztői készség
  • Felelősségtudat
  • Terhelhetőség
  • Időgazdálkodás
  • Állandó nappalos munkarend vállalása

Mit ajánlunk?

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató csapat
  • Cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Vállalati kedvezmények

További információ:

  • Nincs céges buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Karbantartó

Mi a következő lépés?

Jelentkezz online! Reméljük, hogy mihamarabb találkozunk!

3000 Hatvan, Kölcsey F.u.53.