DS Smith Packaging Hungary Kft. logo

Mechanikus karbantartó

  • Cég neve

    DS Smith Packaging Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Füzesabony

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Szeretnél az egyik vezető újrahasznosított csomagolást gyártó nemzetközi vállalatnál dolgozni? Szeretnél egy ütőképes csapat tagja lenni? Szeretnél megbecsülést kapni a munkádért? Ha csak igennel tudsz válaszolni, itt a helyed.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • Papíriparinyomda-,feldolgozó-,valamintcélgépek,szerszámokésberendezések
  • mechanikus karbantartása az érvényes karbantartási tervek alapján
  • önálló javítása az igényeknek megfelelően
  • optimalizálása és kisebb változtatások elvégzése, valamint
  • az elvégzett tevékenységek dokumentálása
  • Részvétel új berendezések beüzemelésében, illetve meglévő berendezések fejlesztésében
  • Épületgépészeti rendszerek javítása, karbantartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Géplakatos, lakatos, mechatronikai vagy más gépészeti végzettség
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság, határozottság
  • Munkavégzés csapatban
  • Jó kapcsolattartó, kommunikációs és problémamegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség egy multinacionális modern vállalati környezetben
  • Támogatás szakmai fejlődésedben és a képességeid kiaknázásában
  • Versenyképes jövedelem
  • 40%-os műszakpótlék
  • Havi teljesítménybónusz
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás (céges buszjáratok számos településről, 30 Ft/km-es üzemanyagtámogatás, tömegközlekedés igénybevétele esetén pedig a bérlet árának 100%-át támogatjuk)
  • Baleset- és életbiztosítás
  • Vállalati rendezvények, közös élmények

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Karbantartó