Mechanikai műszerész

  • Cég neve

    MEDIAGNOST Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Fehér út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A cég által gyártott orvosi röntgengéphez tartozó komplett mechanikák és részegységek összeszerelése szerelési utasítás alapján.

Elvárások

Műszaki ismeretek
Szereléshez szükséges szerszám és mérőeszköz ismeret
Pontos, megbízható, felelősségteljes személyiség
Önálló és precíz munkavégzés
Terhelhetőség, jó fizikum

Előnyt jelent

Középfokú szakirányú végzettség – mechanikai műszerész / mechatronikai technikus
Több éves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Bejelentett szerződéses munkaviszony, a fizetés mindig időben érkezik
Cafetéria - SZÉP kártya juttatás
Jól megközelíthető munkahely- Örs vezér tér közelében - autóval érkezőknek parkolási lehetőség
Vidéki munkavállalóinknak utazási hozzájárulás
Határozatlan idejű munkaszerződés
Fenntartható a család és munka egyensúlya
Egyműszakos munkarend – Munkaidő: 6:15-14:35

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Mediagnost Kft 30 éve gyártja orvosi röntgenberendezések mechanikáját, melyet vevőink szerte a világban számos kórházba telepítenek. Így előfordulhat, hogy Önről egy röntgenvizsgálat alkalmával épp az általunk gyártott géppel készül a felvétel.

Jelentkezni bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet.
Mediagnost Kft. adatkezelési tájékoztatója a weboldalon megtalálható.