Hun-Ren Wigner Fizikai Kutatóközpont logo

Mechanikai műszerész

  • Cég neve

    Hun-Ren Wigner Fizikai Kutatóközpont

  • Munkavégzés helye

    1121 Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 29-33.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mechanikai és forgácsoló gépi munkák végzése, fém és műanyag finommechanikai szerelések. Részvétel kísérleti berendezések és eszközök tervezésében és felépítésében. Az intézetben zajló sokoldalú kísérleti kutatás műszaki támogatása.

Elvárások

Érettségi és szakirányú végzettség, forgácsoló gépek (eszterga, maró) ismerete.

Előnyt jelent

Szakmai gyakorlat, angol nyelvtudás, CAD tervezőszoftver ismeret.

Amit kínálunk

Illetmény és juttatások:
Bruttó 550.000 - 600.000 Ft  + cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A pályázatnak tartalmaznia kell: A pályázó szakmai életútját részletesen bemutató fényképes szakmai önéletrajzot, és az iskolai és szakmai végzettségek igazolásának másolatát, opcionálisan motivációs levelet.
A pályázat elbírálásának módja, rendje: A beküldött írásos pályázati anyag értékelése alapján kiválasztott pályázókat személyes beszélgetésre hívjuk el.
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. június 20.
A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2024. május 1. napjától tölthető be.
A pályázat elbírálásának határideje: Az elbírálás folyamatos, a beérkező pályázatokat több ütemben értékeljük, és az álláshelyet az első arra alkalmas jelölttel betöltjük.
Az álláslehetőséggel kapcsolatos további információk elérhetőek a HUN-REN Wigner FK honlapján.