Material planner

  • Cég neve

    Harman Becker Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Holland fasor 19.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

  • Alapanyagok beszállításának ütemezett lehívása, szállítások nyomonkövetése
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Alapanyagok diszpóadatainak beállítása, folyamatos karbantartása (SAP Dispo 1-4)
  • Szállítási elmaradással és minőségi problémával kapcsolatos helyzetek logisztikai kezelése
  • Alapanyagkészletek optimalizálása
  • Logisztikai szempontból, adminisztratív közreműködés a felszabadítás és az eltérési engedélyekkel
  • kapcsolatban
  • Direkt beszállítók logisztikai szempontból történő kiértékelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat a logisztika, illetve anyaggazdálkodás területén (preferáltan autóipari területen)
  • Tapasztalat beszállítókkal való, angol nyelvű kommunikációban írásban és szóban is
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Valamely integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.