Master Data gyakornok német nyelvtudással

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIV.

  • Fizetés

    Bruttó 2 150 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A TK Elevator az elmúlt évtizedekben vezető szerepet ért el a világ felvonóvállalatai között. A vállalat most Budapesten hozta létre új üzleti szolgáltató központját. A Solution Center Europe (SCE) nevet viselő központ meghatározott pénzügyi és HR szolgáltatásokat nyújt a vállalatcsoport európai és afrikai tevékenységéhez.

Főbb feladatok, munkák

  • Adatok frissítése SAP rendszerben
  • Adatbáziskezelés
  • Kapcsolattartás a külföldi (német) kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Alap- vagy mesterfokon folytatott tanulmányok, pénzügyhöz vagy gazdasághoz kapcsolódó területen
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 20 óra vállalásával
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 2150 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Modern, igényes, multinacionális környezet
  • Betanulás után home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs