Masszőr

  • Cég neve

    TAKLER KÚRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd

  • Fizetés

    Nettó 1 750 - 2 000 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kedves Álláskeresők!

A Takler Kúria wellness részlegébe masszőr munkatársat keresünk!

Feladataid közé az alábbiak tartoznának:
  • Masszázs kezelések elvégzése
  • Wellness részleg vendégeinek fogadása, törölközők, szaunalepedők, stb. kiadása, visszavételezése
  • A vendégek bárpultnál történő kiszolgálása italokkal, snackekkel
  • Időpontfoglalások (masszázsok és belépők) telefonon és/vagy e-mailen történő egyeztetése külsős és szállóvendégeinkkel egyaránt
  • A wellness raktárának leltározása, törölközők-lepedők mosodának való előkészítése, mosodától való átvétele (helyben)
  • Visszamosatások, egységek (szaunák, gőzkabin, jacuzzik, stb.) indítása-leállítása
  • A munkaterület tisztántartása

Elvárások

Amit elvárunk:
  • Szakirányú végzettség
  • Légy munkádra és saját megjelenésedre is igényes
  • Kedves, jól kommunikáló, segítőkész személyt keresünk :)
  • Ne okozzon problémát a hétvégi munkavégzés, hisz hotel lévén hétvégente is nyitva vagyunk. Egy hónapban 2 hétvége szabad. Karácsonykor és az új év első hetében zárva tartunk!

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
  • Több éves tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jogosítvány és saját gépjármű megléte
  • Koktélok ismerete

Amit kínálunk

Amit számodra biztosítunk:
  • Utazási költség 100%-os megtérítése!
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha
  • Napi egyszeri meleg étkezés (munkahelyi ebéd), kávé és szóda/ásványvíz korlátlan fogyasztása
  • Szabadságok biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Takler Kúria 2015 óta fogadja vendégeit, Szekszárdtól ~8 kilométerre, a Decsi Szőlőhegy ölelésében.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzod is, köszönjük szépen!