Markológép kezelő

  • Cég neve

    Transologic Kft.

  • Munkavégzés helye

    7668 Keszü

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a mindenkori KRESZ és biztonsági előírások betartása mellett markológép kezelése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása, okmányok kitöltése, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • a gép műszaki állapotának ellenőrzése, a gép működési zavarainak, hibáinak meghatározása, a kisebb hibák javítása,
  • a gépjármű rendszeres ápolása, tisztán tartása,

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • megbízhatóság, önállóság,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, targoncavezető, emelő, nehéz és földmunkagép kezelő jogosítvány,

Előnyt jelent

  • munkatapasztalat hasonló munkakörben,
  • C és E típusú jogosítvány, GKI kártya, PÁV2 alkalmasság,

  • Jelentkezés írásban önéletrajzzal.