Marketplace Campaign Specialist

  • Cég neve

    Extreme Digital-eMAG Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Miért érdemes hozzánk jelentkezned?

  • Magyarország piacvezető online kereskedelmi vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot
  • Hatással leszel a munkáddal a vállalat eredményességére
  • Stabil háttér biztosítja számunkra a megfelelő munkavégzést
  • Folyamatosan tanulhatsz nálunk, ehhez minden segítséget megadunk a betanulás és az azt követő időszakban is
  • A munka során aktívan tudod az angol nyelvet használni szóban és írásban is
  • Számos juttatás vár Rád a béred mellett (angol nyelvtanfolyam, cafeteria csomag, gyümölcs-kávé-tea az irodában)
  • Szolgáltatás alapú biztosításunkkal támogatjuk egészséged megőrzését
  • Céges mobiltelefon és laptop fogja segíteni a munkádat
  • Kellemes környezetben dolgozhatsz központi irodánkban, ami a Népligetnél található a Liberty Irodaházban, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyen
  • Fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya, az eMag támogatja munkavállalói számára a home office lehetőségét is az irodai munkavégzés mellett

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Segítesz a kampányokban rejlő lehetőségeket maximalizálni a portfóliódban lévő partnereknek
  • Támogatod kampányidőszak alatt a partnereket
  • Szorosan fogsz együttműködni különböző társosztályokkal
  • Segítségeddel a partnereink még teljesebb képet kapnak az oldalon futó kampányok működéséről
  • Az időszak végén közösen értékelitek az elért eredményeket

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van, mind írásban, mind szóban
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat (legfőképp az Excelt)
  • Kiválóan kommunikálsz és jó meggyőző képességgel rendelkezel
  • Jól tudod az idődet beosztani és priorizálni
  • Marketing és sales szemléletmóddal rendelkezel
  • Jó kapcsolatteremtő, proaktív és határozott személyiség vagy

Mi fog történni, miután jelentkeztél?

  • Ha az önéletrajzod alapján szeretnénk Veled megismerkedni, első körben egy rövid telefonos beszélgetés várható a vállalat toborzási munkatársával.
  • Ha Te is nyitott vagy a lehetőségre, akkor szeretnénk egy online interjúra meghívni Téged, ahol megismerkedhetsz részletesen a feladatokkal, hogyan néz ki majd egy napod, miért szeretnénk, hogy velünk dolgozz.
  • Az egész kiválasztási folyamat online formában zajlik, hogy számodra is a legbiztonságosabb körülményeket tudjuk biztosítani.