Marketinges - projektmenedzser

  • Cég neve

    MULTIKOMPLEX Budapest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Mansfeld Péter utca 27.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A cég online marketing projektjeinek összefogása és megvalósítása
  • Részvétel a cég marketing stratégiájának és arculatának kialakításában
  • A konkurencia és az eredményesség vizsgálata
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Elemzés és riportolás a menedzsment felé

Elvárások

  • Legalább 2 év marketinges tapasztalat ecommerce területen
  • Excel gyakorlott használata
  • Google Analytics gyakorlott használata
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Proaktív szemlélet, ügyfélközpontúság, nyitottság a szakmai újdonságokra

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Google Ads, Google Analytics és Google Tag Manager rendszerek kezelésében Alapszintű JavaScript ismeretek
  • SEO alapok ismerete

Amit kínálunk

  • Piacképes, dinamikusan fejlődő bérezés
  • Megbízható, stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Azonnali munkakezdés, kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes munka és önálló feladatvégzés
  • Befogadó és támogató csapat
  • Céges laptop, mobiltelefon

Céginformáció

Több mint 25 éves múlttal rendelkező budapesti (XXI. ker.) kereskedelmi cég. Jelenleg 16 külföldi gyártó kizárólagos magyarországi képviseletét ellátó, szellőztető rendszereket és háztartási kis- és nagygépeket forgalmazó, importőr / nagykereskedő vállalat amely 3 webshopot is üzemeltet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.