Marketing tartalom szakértő

  • Cég neve

    Biggeorge Property Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A Biggeorge Property az egyik legnagyobb magyar magántulajdonú ingatlanfejlesztő társaság, amely már több, mint húsz éve foglalkozik ingatlanfejlesztéssel, befektetéssel és üzemeltetéssel. A cégre jellemző az innováció, a folyamatos megújulás és az új lehetőségek keresése. Ennek a szemléletnek, a szakértelemnek köszönhetően hosszú idő óta a hazai ingatlanpiac egyik meghatározó szereplője.

Biggeorge Property bővülése miatt új munkatársat keres

munkakörbe

Ismerd meg az ingatlanfejlesztés rejtelmeit, a marketing szemüvegén keresztül.

Amennyiben van tapasztalatod abban, hogyan építs és formálj egy márkát, szeretsz és jól írsz izgalmas tartalmakat, melyek közelebb hozzák a Biggeorge márkát a vásárlókhoz és jól kezeled a social média felületeket, akkor ez a hirdetés neked szól!

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatási csomagot (cafetéria keret, bónusz, Medicover egészségbiztosítási csomag),
  • Izgalmas, kreatív, folyamatosan megújuló szakmai feladatokat a marketingkommunikáció teljes területéről,
  • Harmonikusan együttműködő marketing csapatot,
  • Home office lehetőséget,
  • Gyümölcsnapot,
  • Munkáltatói megbecsülést és elismerést,
  • Céges rendezvényeket (csapatépítő, céges síelés)
  • Állandó innovációt, képzési lehetőségeket.

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Bécsi Corner Irodaház

Amiben számítunk Rád:

  • Integrált marketing projektek koordinálása a szakmai vezető mellett,
  • PR cikkek, egyéb sajtó anyagok, social média tartalmak írása magyar és angol nyelven,
  • Social média felületek kezelése, tartalomgyártás önállóan és ügynökségi támogatással,
  • Weboldalak szövegezése, karbantartása,
  • Kapcsolattartás az ügynökségekkel, online, offline anyagok menedzselése a tervezéstől a leadásig,
  • Prezentációk, ajánlatok készítése magyar és angol nyelven,
  • Marketing anyagok rendelése, ezekhez beszállítók keresése, versenyeztetése,
  • Szoros együttműködés a cégen belüli társterületekkel, divíziókkal.

Előnyként értékeljük:

  • KKV-nál vagy ügynökségnél szerzett tapasztalat.

Amit kérünk Tőled:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség kommunikáció, marketingkommunikáció területen,
  • 3-6 éves tapasztalat márka és marketingkommunikációs területen,
  • Felhasználói szintű számítógépes tudással bírj, ismerd a Microsoft Office programokat,
  • Mélyreható Canva ismeretekkel rendelkezz,
  • Kreatív, dinamikus proaktív személyiséget,
  • Legyél precíz és tudd tartani a határidőket,
  • Felmerülő kihívásokkal tudj megbirkózni,
  • Párhuzamos feladatok gyors és hatékony kezelését,
  • Kisebb projektek menedzselését az indulástól a megvalósulásig,
  • Kreativitást és analitikus gondolkodást,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást.