Marketing szakember

  • Cég neve

    New Skin Lézercentrum Kft

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Lackner Kristóf utca 27.

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A New Eye / New Crown / New Skin cégek marketing stratégiájának hatékony átültetése a gyakorlatba
  • Az online és offline megjelenések lebonyolítása és koordinálása
  • Google Ads, e-commerce riportok és elemzések, piacelemzés
  • Eseményekhez köthető szöveges és egyszerűbb képi/videó tartalmak készítése
  • Szakmai cikkek, hírlevelek tervezése, posztok / blogok írása
  • Javaslattétel a weboldalak keresőoptimalizálása, együttműködés a honlapfejlesztővel
  • Egyéb marketing feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat marketing területen - kiváló referenciákkal
  • Német nyelvismeret szóban és írásban
  • Tiszta, világos és érthető kommunikáció; jó szövegírói készség, kiváló helyesírás
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • munkavégzés helye: Sopron
  • teljes munkaidő
  • házon belüli egészségügyi kedvezmények
  • befogadó csapat
  • kiemelkedő fizetés

Céginformáció

Az ALPOK MEDICAL Egészségügyi Centrum

munkatársat keres

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát!