Marketing specialista

  • Cég neve

    Packeta Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ezred utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • marketing stratégia támogatása
  • értékesítési folyamatok, akciók támogatása
  • grafikai tartalmak elkészíttetésének menedzselése
  • közösségi média tartalom (postplan) előkészítése és megvalósítása
  • hírlevelek tervezése, kivitelezése
  • online kampányok nyomon követése, kiértékelése
  • szakmai rendezvényeken történő részvétel koordinálása
  • weboldal tartalmának napra készen tartása
  • versenytársak, piaci trendek követése

Te vagy, akit keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettség (preferáltan: marketing/kommunikációs területen)
  • min. 2 éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • angol közép-tárgyalási szint
  • weboldal analitika és keresőoptimalizálás alapszintű ismerete
  • online hirdetési rendszerek készségszintű ismerete (META, Google Ads)
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • határozottság, kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség, empátia
  • rendszerszemléletben való gondolkodás
  • proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés

Előnyként értékeljük:

  • szövegírói affinitás
  • Photoshop ismerete
  • e-commerce szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bérezés megállapodás szerint
  • próbaidő után nettó 25.000 Ft SZÉP-kártya juttatás és fizetett születésnapi szabadság
  • próbaidő után bruttó 90.000 Ft bónusz lehetőség, próbaidő alatt bruttó 45.000 Ft
  • Egészségprogramban való részvétel
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • munkavégzés helye a cég székhelye 1044 Budapest, Ezred utca 1-3. B2/11.
  • ingyenes céges buszjárat Újpest városkaputól és Göncz Árpád városközponttól vagy 104-es busszal könnyen megközelíthető • vidéki bejárás esetén utazástérítés
  • heti 2 nap home office lehetőség próbaidő lejárta után
  • ingyenes parkolási lehetőség
  • jófej kollégák, szuper csapat és vezető
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség egy rendkívül gyorsan fejlődő iparágban
  • nap folyamán önkiszolgáló konyhánkban bármikor felfrissítheted magad egy finom kávéval vagy teával és hetente általunk biztosított friss gyümölccsel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.