Copy Depo Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Marketing specialista

  • Cég neve

    Copy Depo Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Késmárk utca 18.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A te feladatod lesz első körben, hogy elkészítsd a Copy Depo grafikai anyagait, kezeld a hírleveleinket és a social media felületeinket. Ezen kívül kisebb karbantartásokat végezz a webáruházunkban, promóciókat/kampányokat tervezz. Fontos, hogy kivedd a részedet belső és külső rendezvényeink szervezésében és kivitelezésében is.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kereskedelmi szektorban szerzet releváns 1 éves munkatapasztalat
  • Adobe grafikai programok ismerete (Illustrator, Photoshop)
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettséged
  • Ügynökségi tapasztalatod
  • Érdekel a B2B IT és irodatechnika világa
  • Az ismeretlen témákat izgalmas kihívásnak tekinted
  • Canva grafikai program ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, versenyképes bérezés
  • Alkalmanként Home Office lehetőség
  • Modern, kényelmes, inspiráló irodai környezet
  • Céges telefon és laptop
  • Sportolási lehetőségek (konditerem, foci, ping-pong)
  • Rendszeres oktatások, képzések piacvezető márkák támogatásával
  • Gyártói és egyéb partnerrendezvények
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Grill terasz, jól felszerelt közösségi terek

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Több mint 30 éve működő irodatechnikai és informatikai nagykereskedés.
Közel 100 kolléga, 10.000 nm raktárterület és 3 Mrd forint raktárkészlet.
Disztribúció az összes fontos irodatechnikai márkában.
Folyamatos fejlődés az IT piac területén.
Magas szakmai színvonal, naponta több száz csomag.
A szakma egyik legjelentősebb kiállítása (Printer Expo) éves megrendezése.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor várjuk bérigény megjelölésével a fényképes önéletrajzodat.