Marketing specialista

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Komárom-Esztergom megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítő irodát is üzemeltetnek,
valamint önálló tüzépet üzemeltetnek, és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni!

Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik.
Tovább kívánják bővíteni csapatukat is.

Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében, csatlakozzon hozzájuk!

Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános marketing és PR tevékenységek
  • Lakóingatlanok építése/felújítása projektekhez kötődő online és offline marketing
  • Márkaépítés, arculati elemek (logó, szlogen, vizuális stílus) fejlesztése következetes használata minden kommunikációs csatornán
  • Kampányok menedzselése, médiakapcsolatok kezelése, sajtóesemények szervezése, bejegyzések készítése, terjesztése
  • Szoros együttműködés az értékesítési csapattal
  • Az egyes új építésű lakóingatlan projektekhez kapcsolódó online és offline részfeladatok önálló kezelése (pl: PR cikkek írása, hírlevelek szövegezése, kiküldése
  • Közreműködés a kreatív anyagok szövegezésében
  • Kapcsolattartás a produkcióval/nyomdával
  • Közreműködés a weboldalak karbantartásában
  • Az egyes új projektekhez kapcsolódó weboldalak és landing oldalak fejlesztése
  • Social média tevékenység folytatása. Social média stratégia megalkotása, FB, Instagram, Youtube, Tiktok
  • Google adwords teljes körű ismerete, kezelése
  • Online kampányok menedzselése
  • Prezentációk készítése
  • Piackutatás, mérés és elemzés, kockázatok azonosítása, értékelése és kezelése
  • Havi versenytárs elemzés készítése
  • Ügyfél kapcsolatok ápolása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
  • Napi riport készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség marketing, kommunikáció, üzleti adminisztráció vagy kapcsolódó területen
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Kvalitás a csapatmunkára
  • Erős stratégiai gondolkodás, kreativitás és analitikus készség
  • Naprakész digitális és közösségi média ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. Havi fizetés
  • Próbaidőt követően ¼ évente motivációs bónusz
  • Inspiráló és barátságos családias munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Érdekes és változatos projektekben való részvétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kkv szektor építőipar területén szerzett tapasztalat
  • A szakterülethez kapcsolódó grafikai és más szerkesztőprogramok felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tatabánya
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Ha Ön motivált, elkötelezett és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, amely értékeli a szakmai hozzáértést és minőséget, kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint referenciával és a referáló személy nevével, telefonos elérhetőségével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!