Marketing specialista

  • Cég neve

    Adwa Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 11.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív részvétel a marketing stratégia tervezésében, kialakításában és hatékony végrehajtásában
  • Marketing trendek követése és folyamatos javaslattétel az új irányokra
  • Marketing folyamatok, külső kommunikációk koordinálása és végrehajtásában való részvétel
  • Adwa webes felületek kialakitása,fejlesztése, optimalizálása (SEO) és karbantartása ( web programozóval és tervezővel)
  • Kommunikációs-hirdetési (elsősorban online-)  kampányok  kidolgozása és végrehajtásában való részvétel
  • Grafikai anyagok készítése
  • Hirlevelek összeállitása és nyomonkövetése
  • Rendezvények szervezése és azok lebonyolitásában való aktiv közreműködés ( kiállitások,találkozók, látogatások)
  • Piackutatás és elemzés
  • Adatbázis kezelés és karbantartás koordinálása és végrehajtásában való részvétel
  • Az értékesítési tevékenység hatékony és kreatív támogatása
  • Marketing jelentések készitése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat marketing kampányok ( online marketing fókuszban) lebonyolitásában
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete (aktív tudás, szóban és írásban),
  • Microsoft Office termékek  magabiztos ismerete
  • Google analytics, Facebook Ads Manager, Google Ads Manager rendszerek ismerete
  • Grafikai alkalmazások (Photoshop,InDesign) ismerete
  • Alap webszerkesztési ismeretek (html, hírlevél)
  • Kreativ, innovativ gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség;
  • Önálló munkavégzés, de a csapattal is együttmüködve
  • Magabiztos fellépés;
  • Pontosság, precizitás;
  • Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás;
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Marketing végzettség
  • További idegen nyelv ismerete;

Amit kínálunk

  • Hosszú távú együttműködés;
  • Kiváló csapat, minőséges, megbízható termékpaletta;
  • Munkavégzés helye: 6726 Szeged, Alsókikötő sor 11.C
  • Teljes munkaidő : 08:00-16:30

Céginformáció

Az Adwa Hungary kft ( www.adwainstruments.com ) egy nemzetközi cégcsoport tagjaként analitikai mérőműszereket fejleszt, gyárt és forgalmaz. A laboratóriumi és vízanalitikai piac mindennemű mérési szükségleteinek (pH, vezetőképesség, hőmérséklet…) kielégítésére kínál megoldásokat szerte a világban.

Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét kérjük elküldeni.