Marketing projekt manager

  • Cég neve

    POLCZ FOOD Kft.

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A POLCZ csapat Marketing projekt manager munkatársat keres.
Fő feladatok közül kiemelt fontosságú a környező országokban nyíló új webshopok online marketing kampányainak tervezése és kivitelezése, a folyamatban résztvevő csapat koordinálása. (marketinges, tartalomgyártó, bel-és külkereskedelmi ügyintéző kollégák, PPC-s, szoftverfejlesztő és ügyfélszolgálatos/fordító alvállalkozók)

Téged várunk, ha tudod, hogyan kell felépíteni integrált marketing kampányokat, felhívni különböző célközönségek figyelmét többféle kommunikációs csatornákon keresztül. Számodra nem csak munka, hanem flow-élmény hazai és nemzetközi piacokra online értékesítési stratégiák kialakítása (mérőszámokhoz kötötten), a projektek koordinálása, eredmények folyamatos visszamérése (és prezentálása a vezetőség felé).
Ismerősen hangzanak ezek a szavak: Klaviyo, Brevo, Metorik, Meta Business Suite, WooCommerce, Google Ads? Amennyiben igen, téged várunk, hiszen a projektkoordinálás szervez része az online kampányok folyamatainak nyomonkövetése, beállítása/javítása, ellenőrzése, a fent említett programokban is.

Fontos, hogy kiváló rendszerszemléleted és technikai alaptudásod is legyen. Egy nemzetközi webshop összetett projektkoordinálást igényel egészen a statikus és videós posztoktól, a hírlevél kampányokon át a különböző időszakos kampányokig, ahol figyelemmel kell kísérni az összes kommunikációs elem működését, kapcsolatot tartani az IT csapattal, marketinges kollégákkal, alvállalkozó partnerekkel. Közben folyamatosan szemmel tartani az éves tervek teljesülését, a kampányok teljesítményét.

Elvárások

  • Marketinges projektmenedzsment területen szerzett 2-3 éves munkatapasztalat.
  • Marketing stratégiai tervezés, kommunikáció és trendek ismerete, nyitottság az újdonságokra.
  • UI/UX design szemlélet briefek elkészítéséhez.
  • Eredmény- és költségorientált szemlélet.
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyaló- és szervezőkészség.
  • Önálló és lelkiismeretes munkavégzés.
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban.

Előnyt jelent

  • Gasztro/FMCG terület ismerete.
  • Egészségtudatos táplálkozás iránti érdeklődés.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Változatos, kreatív, felelősségteljes munkakör.
  • Támogatjuk a munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamokon való részvételt.
  • Fiatalos, barátságos légkör.
  • Kávé, tea, élelmiszer támogatás, termék kóstolások.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Munka, család, esetleg ételallergia mellett jóleső érzés néha csak leemelni a kamrapolcról egy POLCZ üveget, letekerni a kupakot, megmelegíteni és főzés nélkül bekanalazni egy finom és tápláló ebédet vagy vacsorát. A glutén-, tejtermék-, adalékanyag- és hozzáadott cukor nélküli POLCZ készételek 6 éve nyújtanak segítenek a rohanós hétköznapokon, ma már nemzetközi piacon is.
Csatlakozz csapatunkhoz, hogy a jövőben közösen érjünk el nemzetközi sikereket!

A fizetési igény megjelölésével ellátott fényképes önéletrajzot és motivációs levelet* a "jelentkezem" gombra kattintva tudod továbbítani részünkre. *A motivációs levél az alábbi pontokat is tartalmazza:
  • Az eddigi legsikeresebb általad koordinált marketing projektmunka bemutatása pár mondatban.
  • A legsikeresebb online marketing kampány vagy elem bemutatása pár mondatban, amin önállóan dolgoztál.
  • Miért váltanál jelenlegi munkahelyedről és miért pont a POLCZ csapatát erősítenéd hosszútávon?