Marketing/PR manager

  • Cég neve

    D.S.C. Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Marketing projekt feladatok ellátása
  • Ródsók / kitelepülések / kiállítások teljeskörű szervezése lebonyolítása
  • Hírlevél (ti rendszerességgel, elektronikus) szerkesztése, a tartalom összeállítása a műszaki kollégák segítségével és kiküldése címlista szerint
  • Reklámtárgyak kigondolása, ajánlatok bekérése, kiválasztás megrendelés
  • Új termékek marketing anyagainak tervezése, előállításának koordinálása.
  • Eladást segítő marketing tevékenység (hirdetések, PR, kampányok stb.)
  • Megjelenési lyek, felületek, módozatok kiválasztása, új, hatékony megjelenési formák felkutatása
  • A honlapok karbantartása, illetve ennek irányítása marketing szempontból
  • Internetes jelenlét folyamatos fejlesztése. / jelenlét kézben tartása.
  • Részletes marketing terv összeállítása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Marketinges területen végzett legalább 3 gyakorlat
  • On-line marketinges tapasztalat
  • Kreatív, precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • szervező készség
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal

Előnyt jelent

  • Grafikai programok felhasználói ismerete (Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop stb.)

Amit kínálunk

  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Fejlődési- és karrier letőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A DSC Hungária Kft. 1998 óta a országi biztonságtechnikai piac meghatározó szereplője. Biztonságtechnikai berendezéseket forgalmazó cégünk budaörsi teleplyére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

és angol nyelvű önrajz