Marketing munkatárs

  • Cég neve

    1000 Út Travel Kft.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Kálmán Imre utca 14.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

- különböző média felületen lévő iroda jelenlétének összehangolása, folyamatok irányítása és operatív munkában való aktív részvétel: honlap, hírlevél, közösségi média, google adwords, stb.
- SEO célok elérése
- az iroda ügyfelek felé megjelenés fejlesztése marketing és jobb utaskiszolgálás céljából, utasélmény nővelés.
- partnerekkel való kapcsolattartás az értékesítési célok elérése érdekében, főleg magyarországi utazási irodákkal.
- marketing stratégia kidolgozása, marketing akciók tervezése és megvalósítása.
- az irodák által szervezett rendezvények megszervezése és lebonyolítása.

Elvárások

- jó szervezési, kommunikációs, kapcsolatteremtési és értékesítési képességek
- közösségi csatornák működésének ismerete, a tartalomszerkesztésben szerzett gyakorlat, megjelenés optimalizálása
- SEO és google adwords területeken szerzett ismeretek
- csapatban dolgozni való képesség
- motiváltság
- talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
- pontosság és megfelelő idő gazdálkodási képesség

Amit kínálunk

  • 23 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható utazási iroda, amelynek jó neve van az utasok és a szakma körében, és amelynek további tervei vannak a növekedés és fejlődés irányába
  • Dinamikus környezet
  • Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek
  • Reprezentatív irodai környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség kreatív munkára
  • Csapaépítő programok
  • Belvárosi, reprezentatív iroda

Céginformáció

1000 Út Utazási Iroda.

23 éve szervezünk utazásokat a világ minden tájára. Specializálódunk kislétszámú csoportos utazásszervezésen Európán túli országokba, gasztró utazásokon Európán belül, egzotikus üdülés szervezésen és céges utaztatáson egyaránt.

Marketing tevekénységünk sokoldalú, ezért olyan kollégát keresünk, aki ennek megfelelően nyitott és több területén érzi magabiztosan magát.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.