Marketing munkatárs

  • Cég neve

    Schiller Autó Család

  • Munkavégzés helye

    Budapest,IV. kerület, Váci út 119/C.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Téged keresünk, ha az ország egyik legnagyobb múltra visszatekintő, 100%-ban magyar tulajdonú autós cégénél szeretnél dolgozni.

A Schiller Autó Család 1980-ban alapított, luxusmárkát is forgalmazó multibrand cégcsoport, mely új és használt autó értékesítéssel, szervizeléssel, gépjármű flottakezeléssel, autó bérbeadással foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák

·        Weboldal, social felületek tartalmi menedzselése

·        A Weboldalunk fejlesztéseinek koordinálása

·        Marketing projektek menedzselése

·        Tartalomgyártás (weboldal, blog, social media)

·        Rendezvények, kitelepülések koordinálása

·        Egyszerűbb grafikák készítése

·        Riportok, adminisztratív feladatok

·        Aktív támogatás a marketing célok hatékony teljesüléséhez

Az álláshoz tartozó elvárások

·        Marketing területen szerzett képesítés vagy szakmai tapasztalat

·        Online és offline marketing felületek, eszközök ismerete

·        Kreativitás, nyitottság az újdonságokra

·        Kiváló fogalmazás, helyesírás

·        Aktív számítógépes ismeretek

·        Precíz, önálló munkavégzésre való képesség

·        Kiváló kommunikációs készség és együttműködési képesség

·        Proaktivitás, jó szervező és problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

·        Weboldalszerkesztő felületek, hírlevél küldő rendszerek ismerete

·        Felhasználói szintű Google Analytics, DataStudio, Tag Manager ismeret

·        Adobe Photoshop felhasználói szintű ismerete

·        Előny, ha van némi autós vénád

Egyéb információ

Irodánk a Schiller Autó Család központi telephelyén van, az autószalonok fölötti back office részen.

Küldd el részletes szakmai önéletrajzod, ismerjük meg egymást és csatlakozz csapatunkhoz!

Amit kínálunk

·        Határozatlan idejű, teljes munkaidő

·        Nagy múltú, stabil, megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk

·        Próbaidő után heti 1 nap home office lehetősége

·        Családias hangulat, támogató csapat

·        Fejlődési lehetőség, változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat

·        Egészségbiztosítási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing