Marketing munkatárs

  • Cég neve

    Lash Design Kft.

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Videós tartalomgyártó munkatársat keresünk.
Téged keresünk ha gyakorlott tartalomgyártó vagy a közösségi oldalakon, Instagram és Tiktok felhasználóként ismered és szereted ezeknek a platformoknak a működését. Naprakész vagy a trendekkel kapcsolatban és kreativitásod szívesen kifejtenéd a szépségiparban.

Feladatok:
Téged keresünk, ha
  • Tudsz rövid termék videót készíteni a weboldalra.
  • Tudsz insta videót, reels tartalmakat, Tiktok videókat készíteni, szerkeszteni.
  • Kontentgyártás és -tervezés.
  • Nem okoz gondot a közösségi oldalakra - Instagram, Tiktok - tartalmak posztolása, sztorizása.
  • Követed a legújabb digitális trendeket - Új ötletek, aktuális trendek követése és beépítése a Lashes by Love kommunikációjába
  • Önálló, megbízható vagy, de szeretsz csapatban is dolgozni

Elvárások

  • Kép, videó szerkesztő program ismerete
  • Szeretsz és tudsz videókat és fotókat készíteni
  • Ismered és használod a közösségi média felületeket
  • Social media platformok és trendek naprakész ismerete

Előnyt jelent

  • Kezeltél már nem magáncélú social média oldalakat
  • Aktív tiktok felhasználó és tartalomgyártó vagy
  • Online marketing területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkádhoz szükséges eszközök biztosítása
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatal csapat
  • Heti 1 nap home office biztosítása

Céginformáció

A Lash Design Kft. közel 8 éve van jelen az online piacon. Szépségipari termékek forgalmazásával foglalkozik.  Magyarország egyik legnagyobb választékkal rendelkező műszempilla webáruháza.

A " Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold a magyar nyelvű fényképes önéletrajzot!