Marketing munkatárs

  • Cég neve

    Kisznyér és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    1042 Budapest, Árpád út 50.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A cég marketing folyamatainak teljeskörű menedzselése a marketing stratégia alapján
  • Tartalomfejlesztés: landing page-k, hírlevelek, blog és PR cikkek írása
  • Közösségi média felületek menedzselése, szöveges és egyszerűbb képi tartalmak készítése
  • Weboldal naprakészen tartása, webshop termékleírások elkészítése
  • Online és offline marketing kampányok kidolgozása, megvalósítása, optimalizálása
  • Új marketing eszközök/csatornák feltérképezése és bevezetése
  • Marketing kampányok hatékonyságának mérése, kimutatások, statisztikák készítése
  • Folyamatos ötletelés, brainstorming
  • Szoros együttműködés a marketing vezetővel és a grafikussal

Elvárások

  • 2-3 év valós marketing tapasztalat
  • Szövegírásban, fogalmazásban való magasfokú készség
  • Online és offline marketing területén szerzett tapasztalat
  • Meta, Google Ads, Google Analytics és Remarketing eszközök ismerete
  • Mailchimp hírlevél küldő szoftver ismerete
  • Adobe Photoshop és Microsoft Office eszközök ismerete
  • Felsőfokú végzettség marketing területen
  • Angol nyelvtudás legalább középszinten

Előnyt jelent

  • PPC és értékesítési fókuszú online kampányok menedzselése, optimalizálása
  • Tapasztalat grafikai anyagok kidolgozásában
  • Woocommerce alapú webshop ismerete
  • Marketing ügynökségi tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai ismeret ruházat és cipő témakörökben

Amit kínálunk

  • Bejelentett, piaci átlag feletti fizetés
  • Munkába járás támogatása (BKK bérlet)
  • Szabadságok rugalmas kiadása
  • Munkához szükséges profi eszközök teljeskörű biztosítása
  • Igényes irodai munkakörnyezet
  • Általános munkarend teljes munkaidőben (hétfő-péntek)
  • Szabad hétvége
  • Metróközeli, könnyen megközelíthető iroda (Újpest városkapu)
  • Korlátlan kávé és ásványvíz fogyasztási lehetőség
  • Profi, fiatalos csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Folyamatos marketing továbbképzések, tanfolyamok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Német prémium ruházati márkákat forgalmazó cégünk, több, mint 20 éve van jelen a hazai kereskedelemben. Budapesten jelenleg három fizikai üzlet és három webshop üzemeltetésével, valamint ismert német márkák forgalmazásával foglalkozunk. A folyamatos növekedés miatt bővülő csapatunkba szövegírásban és tartalomfejlesztésben jártas marketing munkatársat keresünk. Ha magadénak érzed az igényes ruházati termékek és a KKV marketing izgalmas világát, akkor szeretettel várunk profi csapatunkban! Feladataid közé fog tartozni a közösségi média oldalak, a honlap, a hírlevél, az időszakos kampányok és az egyéb szövegírással, tartalomfejlesztéssel kapcsolatos teendők napi szintű menedzselése. Nem feltétel, de előnyt jelent, ha PPC alapú online kampányok menedzselésében, valamint grafikai anyagok kidolgozásában is van némi tapasztalatod. Várjuk jelentkezésedet marketing munkatárs pozícióinkba, teljes munkaidőben, akár azonnali kezdéssel!

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!