Marketing munkatárs

  • Cég neve

    Hétmesedomb Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Csatlakozz a Kicsi Gesztenye Klub csapatához!
Marketing munkatársat keresünk gyermekprodukciónkba.
  • Marketing stratégiánk megalkotása és megvalósítása;
  • Online és offline kampányok tervezése és lebonyolítása;
  • Nap mint nap frissíteni a weboldalunkat és közösségi média felületeinket, ütős tartalmakkal;
  • Mérni és elemezni az online aktivitások hatékonyságát, és ezek alapján havi elemzéseket készíteni;
  • Gondoskodni a marketing partnerségek és szponzorációk zökkenőmentes lebonyolításáról;
  • Nemzetközi projektek kommunikációjában aktívan részt venni;
  • Webshopunk folyamatos frissítése és tartalomgyártás az ötlettől a megvalósításig;
  • A piaci trendek és vásárlói igények folyamatos figyelése és elemzése.

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat az online marketing világában;
  • Alapos ismeretek a PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, és webshop optimalizálás terén;
  • Középszintű angol nyelvtudás;
  • MS Office magabiztos használata;
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó és kreatív készség.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős állás;
  • Hivatalos munkaviszony;
  • Motivált, dinamikus csapat és jó hangulatú munkakörnyezet;
  • Versenyképes jövedelem.

Céginformáció

A Kicsi Gesztenye Klub 2016-ban indult magyar gyártású tévéfilmsorozat, melyben számítógéppel animált díszletek, élő és számítógéppel animált szereplők láthatók. A műsor 2-10 éves korosztályt célozza meg.
A produkció immáron 9 európai országban, köztük hazánkban is hatalmas sikerrel futó ismeretterjesztő mesesorozat, melynek színházi adaptációjával országosan találkozhatnak a nézők.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a ’Jelentkezem’ gombra kattintva és mutasd meg, mire vagy képes!
Várjuk, hogy csatlakozz a Kicsi Gesztenye Klub csapatához, ahol a kreativitás és az innováció minden nap része a munkánknak!