Marketing munkatárs

  • Cég neve

    FOTEXNET Kft.

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Örs vezér tere 24.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

SUGÁR ÜZLETKÖZPONTTAL KAPCSOLATOS
  • Kreatívok előkészítése a grafikus számára (feladatok kiosztása, kép keresése, szöveg írása), illetve elkészítése a grafikussal
  • Aktuális havi kuponok feltöltése az applikációba
  • Kuponhétvégére diákok rendelése, a kuponhétvége után a jelenlétik kiküldése az Iskolaszövetkezet számára
  • Nyereményfelajánlások részleteinek leegyeztetése a bérlőkkel
  • Hirdetések elkészítése és boostolása (Facebook, Hírlevél, honlap)
  • A Sugár Üzletközpont üzletei által küldött hirdetnivalók posztolása a honlapra és Facebookra
  • A  Sugár Üzletközpont weboldalának és facebook oldalának kezelése, hírlevelek készítése
  • Online megjelenés anyagainak előkészítése és elkészítése a grafikussal

SUGÁR MOZI ÉS FITNESS KAPCSÁN
  • Aktuális havi akciók kitalálása az üzletvezetővel egyeztetve
  • Az akciók teljes körű leszervezése (feladatok kiosztása)
  • Az akciókhoz szükséges print és online kreatívok előkészítése és elkészítése a grafikussal
  • Kapcsolattartás a nyomdákkal
  • Kapcsolattartás a forgalmazókkal az akciók kreatívjaival kapcsolatban
  • Az akciókhoz szükséges leírás elkészítése a műszakvezetőknek
  • Esetlegesen az akciókhoz szükséges nyeremények beszerzése, felajánlások esetén kapcsolattartás a felajánlókkal
  • Az akciók hirdetéseinek elkészítése és boostolása (Honlap, Facebook, Instagram, Hírlevél)
  • Akciókhóz részletes játékszabály elkészítése
  • Minden szükséges print és online anyag előkészítése és elkészítése a grafikussal
  • Napi Facebook és Instagram posztok elkészítése
  • Facebook hirdetések kezelése
  • Facebook és Instagram-üzenetek és hozzászólások kezelése
  • Facebook és Instagram nyereményjátékok szervezése
  • Hírlevelek készítése
  • weboldal kezelése
  • A műszakvezetők által küldött moziműsor leellenőrzése
  • Minden task előkészítése a grafikusnak
  • A moziműsor elkészítése a grafikussal (minden hétfőn)
  • Napi és heti látogatószám statisztika elkészítése
  • Havi statisztika elkészítése
  • Éves KSH statisztika elkészítése
  • NMHH moziforgalmi statisztika elkészítése 3 havonta

Elvárások

  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Minimum felsőfokú (egyetemi) szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dolgozói kedvezmények
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Stabil fizetés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzzal, nettó fizetési bérigény megjelölésével.