Marketing munkatárs

  • Cég neve

    Fliegl Abda Gépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    9151 Abda

  • Elvárások

    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Marketing stratégia kialakítása, átvétele a német testvérvállalattól
  • PR- és szakmai rendezvények szervezése, koordinálása
  • Értékesítési kampányok támogatása segédanyagokkal (online, promóciós)
  • Értékesítési csapat támogatása
  • Online arculat menedzselése
  • Hírlevelek készítése, kiküldése, értékelése
  • Folyamatos, mindennapi kapcsolattartás a német testvércéggel
  • Vendégek és munkatársak otthonos légkörének megteremtése

Elvárások

  • Erős, középfokú német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!
  • Microsoft Office ismerete
  • Adobe Photoshop felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, kitartás, felelősségtudat

Előnyt jelent

  • Adobe InDesign ismerete;
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Inspiráló munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A FLIEGL ABDA Gépgyártó Kft. Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb gépgyártó és pótkocsi forgalmazó vállalata, amely egész Közép-Kelet Európát kiszolgálja mezőgazdasági vontatmányokkal.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és küldje el bérigény megjelölésével!