Marketing menedzser

  • Cég neve

    Promesa Marketing Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Gogol utca 13.

  • Fizetés

    Bruttó 420e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Bővülő budapesti csapatunkba keresünk teljes állásban marketing menedzsert.

A legfontosabb feladataid:
  • A rád bízott ügyfelek marketingkommunikációs feladatainak összefogása, az egyes szakmai területeken dolgozó kollégák briefelése, a projektek koordinálása
  • Rövidebb és hosszabb, stratégiai vagy épp kreatív szövegek írása
  • Content management
  • A projektek dokumentálása: riportok készítése, aktivitások újragondolása
  • Az eredmények vizsgálata, proaktív fejlesztési javaslatok kigondolása a csapattal közösen
  • Alvállalkozókkal és partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

Milyennek képzelünk téged?
  • Önállóan is tudsz haladni, de jól együttműködsz a csapat többi tagjával is, hiszel a tudásátadásban, a nyílt kommunikációban
  • Jól kezeled, ha többfelé kell figyelni
  • Strukturáltan dolgozol, képes vagy adminisztrálni is, rutinosan használod az online felületeket
  • 2+ év tapasztalattal rendelkezel
  • Kommunikatív vagy, könnyen teremtesz kapcsolatot, jól menedzseled az ügyfeleket
  • Nyitott vagy az új tanulási, fejlődési lehetőségek iránt

Előnyt jelent

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van aktív angolnyelv-tudásod
  • Van tapasztalatod a projektmenedzsmentben
  • Használod is a B kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér, hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Változatos kihívások, állandó szakmai fejlődés, képzések
  • Emberileg és szakmailag is szuper csapat, családias légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Promesa Marketing a területükön évtizedes tapasztalattal bíró szakemberekből álló közösség. Együtt gondolkodunk ügyfeleinkkel, teljes körű szolgáltatásainkkal, összehangolt és a célokat követő munkánkkal értéket teremtünk megbízóink és célközönségük számára.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérünk, hogy csatold magyar nyelvű önéletrajzodat, amely tartalmazza bérigényedet is.