Marketing menedzser (Dunaújváros)

  • Cég neve

    GRABARICS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 850e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

slider_wrapper

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

A kommunikáció a legnagyszerűbb eszköz és fegyver ezen a világon. *Zach LeBeauEgyetért vele? Ha a válasz igen, nálunk a helye Marketing menedzserként!

Álláslehetőséget kínálunk,

  • ha szeret csapatban gondolkodni, de önállóan dolgozni
  • ha a változatosságigénye magas

Mivel foglalkozunk?

Generálkivitelezőként teljes körű szolgáltatást nyújtunk a magasépítés területén. Referenciáink nagy részét ipari létesítmények, logisztikai központok, közintézmények, szálloda- és lakóépületek, kereskedelmi célú ingatlanok komplex megvalósítása alkotják.

MIT VÁRUNK EL ÖNTŐL?

A PR-és marketing vezető által megfogalmazott célok ismeretében szervezi és bonyolítja a marketing osztály munkavégzését, azaz

  • részvétel a marketingstratégia tervezésében
  • éves marketing költségvetés összeállítása
  • rendezvények szervezése, a rendezvényeken a cég reprezentációja
  • internetes hirdetések készítése (FB, Google Ads, LinkedIn kampányok)
  • közösségi média csatornák kezelése
  • content marketing koordinálása
  • marketing szövegírás
  • kampányok tervezése és megvalósítása
  • cég weboldalának karbantartása
  • cégbemutató prezentációk tartása angol és magyar nyelven
  • munkahelyi arculat gondozása
  • projektbejárások havi rendszerességgel, arculati elemek felülvizsgálata
  • kapcsolattartás a szerkesztőségekkel, fotósokkal

MUNKAVÉGZÉS HELYE

2400 Dunaújváros, Papírgyári út 30/D., valamint országosan változó munkavégzési helyeken, projektjeink helyszínein.

MUNKAIDŐ:

Hétfőtől csütörtökig 07.00-től 16.00-ig, pénteken 14.00 óráig.

MIKOR ÉRDEMES HOZZÁNK JELENTKEZNIE? ELVÁRÁSAINK:

  • felsőfokú marketing végzettség és/vagy kommunikációs végzettség
  • angol nyelv magabiztos társalgási szintű ismerete
  • legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • rendezvényszervezési tapasztalat
  • kép- és kiadványszerkesztési ismeretek (Canva, InDesig és/vagy Photoshop programok valamelyikének ismerete)
  • Social Media trendek naprakész ismerete
  • gyakorlati tapasztalat közösségi oldalak tartalomkezelésében (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn)
  • honlapszerkesztésben való jártasság
  • rutin a Google Analytics, AdWords és Facebook Business használatában
  • Excel és PowerPoint magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, utazási- és gépjárművezetési hajlandóság

ELŐNY:

  • szakirányú diploma (kereskedelem és marketing alapszakon vagy kommunikáció és médiatudomány alapszakon)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • generálkivitelezéshez és/vagy építőiparhoz köthető szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

  • kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • magas szintű írástudás és helyesírás, választékos fogalmazás
  • magas szintű szervezőkészség
  • precizitás, megbízhatóság

MIÉRT ÉRI EZ MEG ÖNNEK? JUTTATÁSAINK:

  • bruttó 850.000 Ft havi fizetés, évenkénti bérfelülvizsgálat, bónusz lehetősége
  • 300.000 Ft/év értékű egészségbiztosítási csomag a próbaidő után
  • bejárási támogatás (15 Ft/km)
  • céges utakra kulcsos autó
  • notebook és telefon
  • minőségi munkavédelmi felszerelés a projektlátogatáshoz
  • modern munkakörnyezet
  • pénteken 14.00 óráig tartó munkaidő
  • évenként +1 extra szabadnap
  • a beilleszkedést segítő alap- illetve posztra képzési program; belső képzések
  • közösségépítő programok
  • kiszámítható jövő, biztos háttér

HOGYAN TUD JELENTKEZNI?

Kérjük, küldje el még ma magyar nyelvű önéletrajzát! Motivációs levél csatolása és fizetési igény megadása nem feltétel, de örömmel vesszük.