Marketing menedzser

  • Cég neve

    DENTAL-TRADE KFT

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Fogászati kereskedelemmel foglalkozó cégünk téged keres marketing menedzser pozícióba, ha lendületes, leleményes, proaktív személyiséged van, teli vagy ötletekkel, és azokat meg is valósítod, szereztél néhány év önálló, felelősségteljes munkában töltött tapasztalatot, szereted és akarod munkád közvetlen eredményét látni.

  • Részvétel az éves marketing terv kidolgozásában és végrehajtásában
  • Online és offline grafikai anyagok tervezése vagy terveztetése (rollup, online és nyomtatott magazin hirdetés, brosúra, névjegykártya, flyer, naptár stb)
  • Nyomdákkal való kapcsolattartás, gyártási folyamatok kezelése
  • Szóróajándékok tervezése és rendelése
  • Social media oldalak (Facebook, Instagram, Tiktok) kezelése, tartalom gyártása, gyártatása, fizetett Facebook hirdetések készítése
  • Hírlevél írása, szerkesztése és kiküldése (pl:Mailchimpből)
  • PDF-ek szerkesztése (pl: Acrobat DC program magabiztos használata
  • Worpress weboldalunk kezelése, tartalommal való feltöltése
  • Rendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvétel (helyszínekkel való egyeztetés, catering, résztvevői adatok, jelentkezések adminisztrációja, ad-hoc hostess, rendezvény-házigazda feladatok, fotók készítése)
  • Kiállítási stand design tervezése, terveztetése szervezése
  • Vevőkategorizálás, -adatbázis kezelés, -nyomonkövetés, CRM rendszer használata
  • Kapcsolattartás nemzetközi beszállítók marketingeseivel, magazin kiadóval, magyar és angol nyelven
  • Marketingszöveg írása kampányokhoz
  • Cikkek és egyéb tartalom fordítása angolról magyarra

Elvárások

  • legalább 3-4 éves főállású marketinges tapasztalat
  • kiállítás/rendezvényszervezői tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • proaktív, agilis, vidám, can-do hozzáállás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • számítástechnikai ismeretek, érdeklődés új technológiák iránt
  • grafikai- kiadványszerkesztő, webszerkesztő szoftverek (WordPress, Photoshop, InDesign) ismerete, használata
  • képes önállóan és csapatban is dolgozni
  • a stresszhelyzetek hatékony kezelése

Előnyt jelent

Előny, de NEM ELVÁRÁS:
  • egészségügyi, fogorvosi, fogtechnikai termékek vagy szolgáltatások marketingjével szerzett tapasztalat
  • B2B tapasztalat
  • ügynökségi tapasztalat
  • német nyelvismeret
  • MiniCRM ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem: fix bér + prémium
  • mobiltelefon, számítógép, igény szerint laptop
  • önálló, változatos és rugalmas munkavégzés
  • kreatív feladatok
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • piacvezető, prémium márkák reprezentálása
  • fiatalos, aktív, támogató közeg

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Dental-Trade Kft. a hazai fogászati piacon több mint 30 éve működő, piacvezető kisvállalkozás. Csapatunk ereje a családias értékek mellett az, hogy az elmúlt évtizedben a XXI. századi fogászati technológia és digitalizáció éllovasává váltunk, elsősorban a fogászati CAD/CAM technológiában.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatold magyar és angol nyelvű önéletrajzod! Nagyon várjuk, hogy személyesen is találkozhassunk veled.