Marketing manager

  • Cég neve

    SolarLuna Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • social media felületek (Facebook, Instagram, Tiktok, LinkedIn) folyamatos menedzselése
  • közösségi média felületeink kezelése, posztok készítése
  • B2B és B2C kampányok kezelése és az ehhez tartozó katalógusok, szórólapok szerkesztése magyar és angol nyelven
  • külső és belső kommunikációs anyagok készítése
  • katalógusok, szórólapok készítése
  • rövid videók készítése
  • wordpress alapú weboldal és woocommerce alapú webshop tartalmának aktualizálása
  • kampányok elindítása, riportok készítése, elemzése
  • excel táblázatok és formanyomtatványok készítése
  • hírlevelek küldése (mailchimp)
  • pályázatok kezelése
  • külföldi és belföldi kiállítások, bemutatók szervezése
  • egyéb, marketinggel kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárások

  • profi, önálló, kreatív, precíz és proaktív munkavégzés
  • kiváló szövegíró készség
  • rutin az Adobe Photoshop vagy egyéb grafikai programok használatában (Indesign, photoshop)
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • szakmai végzettség vagy tapasztalat
  • kép és videószerkesztő programok ismerete

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • fiatalos, vidám, családias csapat
  • dinamikusan fejlődő munkahely
  • nagyfokú önállóság
  • rugalmas feltételek
  • home office lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyarországon működő, de nemzetközi piac felé nyitó napelemes és disztribúciós, családias hangulatú cégünk fiatalos csapatába új munkatársunkat keressük, marketing menedzser személyében.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bérigényét.