Pilot Corporation of Europe Magyarországi Fióktelepe logo

Marketing manager

  • Cég neve

    Pilot Corporation of Europe Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 111.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív részvétel a brand és trade marketing stratégiák tervek, és operatív feladatok kialakításában kidolgozásában és megvalósításában
  • A márka-, és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
  • Piac,- és márkaelemzés
  • Márkarészesedés, márkaismertség, és márkaelégedettség növelésének támogatása
  • Marketing budget kezelése
  • Részvétel az európai marketing értekezleteken
  • Riportálás angol és magyar nyelven

 Egyszemélyben végzi a vállalat teljes marketing tevékenységét.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség – Marketing szakirányon
  • Erős Excel és PowerPoint tudás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
    (napi munkavégzéshez tartozik az angol nyelv használata)
  • Erős analitikus képesség
  • Magabiztos, határozott kiállás, "can-do" attitűd.
  • Önállóság, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség egy környezettudatos vállalatnál
  • Közvetlen, barátságos munkahelyi légkör
  • Lehetőséget a kreatív ötleteid megvalósításához
  • Bónusz és munkábajárási-támogatás

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A PILOT a világ vezető írószer márkája, mely több, mint 100 éves múltját a folyamatos és rendkívüli innovációinak köszönheti. Keressük azt az elkötelezett Marketing szakembert, aki szívesen járulna hozzá egy kiváló márka további magyarországi sikeréhez.

Érdeklődése esetén várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát – bérigény megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra kattintva.