Marketing manager

  • Cég neve

    Naturweb Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kiscelli utca 104.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik releváns tapasztalattal rendelkeznek az online értékesítés területén. Az ideális jelölt képes egyidejűleg több projecten is dolgozni, átlátja, hogy milyen elemekből kell felépülnie a kampánynak és képes irányítani és önállóan megszervezni a kampányok elindulását. Kérjük, hogy csak olyanok jelentkezzenek, akik ismerik a Meta Hirdetéskezelőt és aktívan használták már a korábbi munkájuk során. Az első körben kiválasztott jelentkezőket egy próbafeladat elvégzését követően hívjuk be második körös interjúra.
  • Szoros együttműködés a marketing csapat vezetőjével
  • Szezonális kampányok megtervezése és végrehajtása
  • Szövegíró, grafikus és videós munkatársak munkájának irányítása
  • Hirdetések feltöltése és optimalizálása
  • Hírlevelek kiküldése
  • Webshop tartalmak feltöltése/kezelése

Elvárások

  • Legalább 3 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Facebook, Google Analytics ismerete
  • Képszerkesztő szoftverek alapvető ismerete
  • Bármilyen hírlevélküldő rendszer ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Erős statisztikai és elemző affinitás
  • Projectszemléletű munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tapasztalat kreatív szövegírásban, blogolásban és social media posztok írásában
  • Képszerkesztő program ismerete (Canva)
  • Hírlevélküldő rendszer ismerete (MailChimp)
  • Étrendkiegészítőkkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalkozás
  • Piacvezető egészségvédő termékek
  • Jó kollégák, jó munkakörnyezet
  • Változatos online marketing feladatok
  • Magas marketing büdzsé
  • Home Office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Dolgozz egészségvédő termékekkel, klassz csapattal, jó munkakörnyezetben, változatos online marketing feladatokkal, magas marketing büdzsé mellett.

Étrend-kiegészítőket forgalmazó webáruházunk III. kerületi központjába keressük új kollégánkat:

Erősségeket és tapasztalatokat bemutató Önéletrajzzal és fizetés igény megadásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.