Marketing manager

  • Cég neve

    Manrey Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalat marketing tevékenységének teljes körű összefogása és szervezése (online- offline egyaránt, web, közösségi média, DM levelek, rendezvények, kampányok, PR)
  • A vállalat weboldalának kezelése, frissítése
  • Minőségi, kreatív tartalom (hírek, cikkek, bejegyzések) előállítása elsődlegesen a közösségi média és saját web felületeinkre
  • Részvétel marketing anyagok előkészítésében
  • Szoros együttműködés az értékesítő csapattal, munkájuk támogatása marketing kampányokkal
  • Értékesítési fókuszú digitális kampányok menedzselése (kiemelten: AdWords, Facebook, remarketing eszközök)
  • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése, vezetése
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Három nap Home Office, kettő nap irodai munka

Elvárások

  • Stabil számítógépes ismeretek, kiemelten MS Office jártasság
  • Adatvezérelt gondolkodás
  • Problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Rugalmasság
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság

Előnyt jelent

  • Online marketing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Home Office heti 3 nap
  • Munkába járás költségtérítése
  • Mobiltelefon
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Önálló munkakör

Céginformáció

  • Dinamikusan fejlődő partnercégünk saját csapatába keresünk kollégát

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el az önéletrajzát. Köszönöm!