Szatmári Konzervgyár Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Marketing koordinátor

  • Cég neve

    Szatmári Konzervgyár Korlátolt Felelősségű Társaság

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A marketing menedzser munkájának támogatása, szoros kapcsolattartás az értékesítő és termékfejlesztő csapattal
  • Marketing kampányok szervezése, rendezvényekkel kapcsolatos feladatok lebonyolítása, után követése
  • Kiadványok, promóciós- vagy értékesítési anyagok elkészítése
  • Brandbank kezelése, naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás ügynökségekkel, árajánlatok kérése, megrendelések nyomonkövetése
  • Egyéb operatív feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Marketing területen szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Office)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló szervezőkészség

Előnyt jelent

  • Grafikai területen szerzett tapasztalat
  • Digitális média felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos munkakör egy fiatalos csapatban
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Munkavégzés helye: Budapest vagy Tyukod

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!