Marketing koordinátor

  • Cég neve

    EXTOR HOLDING KFT.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Éves marketing stratégia megvalósításában aktív részvétel
  • Marketingköltségek tervezése és követése
  • Részvétel a kiadványok, reklámanyagok tervezésében, készítésében
  • Social media felületek kezelése, napi tartalom frissítése (Facebook, Instagram és Google Ads hirdetések tervezése, elkészítése, hirdetési eredmények nyomon követése és javítása)
  • A Vállalat weboldalának karbantartása, üzemeltetése, tartalmi fejlesztése, webfejlesztőkkel való kapcsolattartás
  • Hírlevél szerkesztése, küldése
  • Arculat betartása, új termékek bevezetése esetén új arculat kialakításában aktív részvétel
  • Belső és külső kommunikáció kezelése
  • Tartalomgyártás - tartalom előállítás és feltöltése (cikkek, szövegek)
  • A feladatkörhöz és az online feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (felsőfokú és/vagy szakirányú előny)
  • Minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • Releváns tapasztalat Facebook, Instagram és Google Ads hirdetések kezelésében, kiértékelésében
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
  • Professzionális számítógép felhasználói (MS Office) ismeretek
  • Önállóság, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex feladatkezelés
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Céginformáció

Az EXTOR Holding Kft. egy dinamikusan növekvő vállalat, amely az egyik legnagyobb magyar tulajdonban levő villamosipari cégcsoport tagja. Nálunk izgalmas, kihívásokkal teli, otthonos munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek.
Az EXTOR-nál elszánt és szakértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük és túlteljesítsük a kitűzött célokat.

Mutasd meg, hogy mire vagy képes egy ösztönző környezetben!

Folyamatosan bővülő Csapatunkba új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.