Marketing koordinátor

  • Cég neve

    BNF Kft.

  • Munkavégzés helye

    9025 Győr, Bécsi út 14.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • PPC kampányok teljes körű kezelése (Facebook, Instagram, Pinterest, Google Ads);
  • piaci szereplők online jelenlétének monitorozása;
  • marketing anyagok beszerzési feladatainak ellátása;
  • grafikai anyagok létrehozása (kiadványok, szórólapok, stb.);
  • hírlevelek, posztok, közösségi média tartalmak készítése;
  • belső marketinges anyagok grafikai tervezése és kivitelezése;
  • kimutatások, jelentések készítése.

Elvárások

  • legyen proaktív, dinamikus személyiséged;
  • munkádat a precizitás és kreativitás jellemezze;
  • rendelkezz 3-5 éves marketing tapasztalattal;
  • felhasználói szinten ismerd a marketinghez/tervezéshez/hírlevelekhez kapcsolódó programokat.

Amit kínálunk

  • cégünket a folyamatos fejlődés jellemezi;
  • fizetésed 8 órás, 100%-ban bejelentett munkaviszony után kapod;
  • nálunk befogadó és támogató környezetben dolgozhatsz;
  • évente többször szánunk időt a csapatépítésre;
  • karácsony és újév között áruházaink zárva tartanak;
  • munkatársainknak a próbaidő után dolgozói kedvezményt biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Közel 30 éves építőanyag kereskedelmi tapasztalatunkkal és folyamatos fejlődési igényünkkel keressük új MARKETING KOORDINÁTOR munkatársunkat, aki elkötelezett tagja lehet csapatunknak!

Lételemed a kommunikáció és a szervezés?
Csapatban és önállóan is jól teljesítesz? Fontosnak tartod a közösen elért sikereket?
Hiszel a folyamatos tanulásban és fejlődésben?
Motivál a jó társaság, a kihívásokkal teli munka?

Ha a feltett kérdésekre IGEN a válaszod, és szívesen dolgoznál az építőipar kereskedelemben, akkor Téged keresünk!

Csatlakozz a HUFBAU (BNF Kft.) szakmailag kiemelkedő csapatához!
Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod és írd meg, ha van egy jó érved, miért Te vagy az ideális jelölt!