Marketing koordinátor

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Fejér megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével, gyártásával és üzemeltetésével foglalkozik 12 éve.
Több, mint 5000 aktív projekttel több, mint 400 vevőnél, 4 kontinensen vannak jelen különféle szolgáltatásaikkal.

Az általuk kínált megoldások az egészségügy, információ- és kommunikációtechnológia,
és főként a gyártás területén egyre szélesebb körben kerülnek alkalmazásra.

Adatvezérelt megoldásaikkal a vállalatok jelentős költségmegtakarításokat érhetnek el,
valamint lehetőséget biztosítanak értékes adatokhoz való hozzáféréshez.
A folyamatos fejlesztés és az újabb lehetőségek keresése a mindennapjaik szerves részét teszi ki.
Dinamikus, nyitott és támogató szellemű vállalat.

Nagyon fontos számukra, hogy a hozzájuk csatlakozó kollégák
hosszú távon is megtalálják a helyüket a vállalatnál.

Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketingstratégiák kidolgozása és végrehajtása a cég üzleti céljainak támogatására,
  • Online és offline marketingkampányok tervezése és koordinálása,
  • Kreatív tartalom létrehozása és menedzselése a digitális csatornákon,
  • Weboldalak és közösségi média platformok kezelése, tartalom frissítése és optimalizálása,
  • Kiállítások és promóciók szervezése és lebonyolítása,
  • Alapszintű grafikai munkák elvégzése (Adobe Photoshop / Adobe Illustrator / Canva),
  • Szoros együttműködés a csapat többi tagjával a stratégia kidolgozásában és végrehajtásában,
  • Analitikai adatok gyűjtése és elemzése, a marketingkampányok hatékonyságának felmérése és javítása,
  • Kapcsolattartás külső marketing ügynökséggel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább BA/BSc diploma marketing, kommunikáció vagy kapcsolódó területen,
  • Minimum 1-2 év releváns tapasztalat marketing területén, preferáltan B2B környezetben,
  • Kreatív gondolkodásmód és problémamegoldó képesség,
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • Magabiztos ismeretek digitális marketing eszközökben,
  • Jó angol nyelvtudás,
  • Tanulásra való vágy, nyitottság újdonságokra, új kép és videószerkesztő felületek elsajátítására,
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség dinamikus környezetben.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Magas cafetéria juttatás,
  • Munkába járási támogatás,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben,
  • Családias munkahelyi légkör.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Második nyelv ismerete,
  • Jogosítvány.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Székesfehérvár
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!