Marketing Koordinátor

  • Cég neve

    ADA Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Körmend

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A stratégia szerinti marketing tevékenységekben, kampányok kidolgozásában, megvalósításában és optimalizálásában történő részvétel
  • Blogbejegyzések, sajtó- és reklámszövegek, valamint a vállalati márkához, termékmárkákhoz és modellekhez kapcsolódó hírlevelek elkészítése és lektorálása
  • Támogatás nyújtása a weboldal, a közösségi média csatornák és az intranetes felület karbantartásában
  • Támogatás nyújtása a saját márka ismertségének növelésében
  • Támogatás nyújtása a vállalat szponzorációs tevékenységében

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (marketing, PR, kommunikáció szakirány)
  • Kiváló kommunikációs és fogalmazókészség
  • Ismered az online marketing technikákat: felismered és megvalósítod az online térben a trendeket
  • Önálló munkavégzés jellemez, ugyanakkor szívesen dolgozol egy csapat tagjaként is
  • Folyékony német és tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban)
  • Előnyként értékeljük a CMS, hírlevél és közösségi média eszközök használatában szerzett jártasságot

Amit kínálunk

  • Cafetéria keret
  • Munkába járás költségtérítés
  • On-site munkavégzés Home Office lehetőséggel

Céginformáció

Termékpalettánk lenyűgözően sokszínű!

Hozz új színt egyéniségeddel a csapatunkba!

Azonnali kezdéssel keresünk Marketing Koordinátor Kollégát!

Munkavégzés helye: körmendi telephely

ADA. THE FURNITURE MAKERS.
Európa egyik vezető kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felelősségi szintek széles skáláját és számos karrierlehetőséget kínál.
Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézműves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jövőjét.

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a lehetőség neked szól, örömmel várjuk szakmai bemutatkozó anyagodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. Bízunk benne, hogy nemsokára Téged is munkatársaink között üdvözölhetünk!